کاشت در سیستم سپتیک خود Drainfield یا Leachfield

آیا به فکر کاشت در زمین تخلیه یا مزارع لیچ هستید؟ انواع مختلفی از گیاهان با از بین بردن مداوم آب و مواد آلی موجود در خاکهای موجود در مزرعه ، به سیستم تخلیه سپتیک شما در عملکرد بهینه کمک می کنند. یک بستر چمنزار همچنین باعث می شود که کل ساختار فرسایش پیدا نکند و گیاهان به همان روش کار کنند. مزارع تخلیه بزرگ ممکن است تا حدی چشم چشم باشد و بسیاری از مالکان خانه یاد گرفته اند که از این منظره طبیعی به عنوان یک مکان عالی برای یک شاهکار منظره استفاده کنند. وضعیت شما مهم نیست ، گزینه ها و راه حل های زیادی برای زیبا سازی میدان تخلیه یا میدان شستشو وجود دارد و بیشتر آنها به سختی بودجه شما را خراب می کنند.

به عنوان یک قاعده کلی ، هنگام طراحی منظره زمینه تخلیه ، به دنبال اضافه کردن گیاهان و بوته های کم عمق ریشه دار باشید. عمق ریشه برخی از گونه های گیاهان علفی کم است و برای شکوفایی فقط به آب متوسط ​​نیاز دارند. بیشتر مزارع تخلیه و لیچ دارای لوله کشی سوراخ شده ای هستند که از 6 تا 46 اینچ زیر سطح اجرا می شود و ریشه های ضخیم و سنگین ناشی از نوع نامناسب فلور می تواند  گل زامفولیا عملکرد سیستم را تا حد زیادی مهار یا تخریب کند. همیشه با یک متخصص مشورت کنید که چه گیاهان و درختچه هایی می توانند برای شرایط شما بهتر عمل کنند و قبل از غوطه ور شدن کمی تحقیق کنید زیرا حفاری درختچه های تازه کاشته شده در دستور کار نیست.

برخی از توصیه های گیاهان ممکن است گیاهانی با ریشه کم عمق مانند گیاهان چند ساله و یک ساله ، گل چمن و سایر ریشه های کوتاه باشد که به خطوط آسیب نمی رسانند و سیستم ریشه آنها معمولاً در چند اینچ ساقه پایه یا تنه قرار دارد. هنگام کار با زمین تخلیه یا مزارع لیچ ، به یاد داشته باشید که با احتیاط پیش بروید و هنگام آماده سازی بوته های اضافی ، خاک را با احتیاط حرکت دهید. درختان کوچک و بوته های متوسط ​​تا بزرگ احتمالاً بهترین گزینه برای زمینه تخلیه شما نیستند زیرا سیستم ریشه آنها ممکن است بیش از حد عمیق سرگردان شود و بنابراین از طریق آسیب ریشه ، جابجایی خاک و جذب بیش از حد آب عملکرد مزرعه شما را قطع کند.

Leave a Comment