Business

استفاده از داروهای استاتین برای کاهش کلسترول مورد حمله قرار می گیرد

با مرور چندین مقاله منتشر شده در آرشیو طب داخلی مشخص شده است که اثربخشی داروهای استاتین زیر سوال است. اکثر مطالعات ممکن است مغرضانه باشند و چندین س aboutال در مورد انگیزه های مالی و حرفه ای محققان پزشکی مطرح شده است که مطالعات بسیار مثر انجام داده اند.

افزایش کلسترول به طور کلی یک عامل خطر نیست مگر اینکه در محدوده 400 باشد. محدوده فوقانی بهترین دکتر قلب در مشهد معمولی 200 به طور خودسرانه طبق قرارداد تعیین شده است و این سطح برای دانشمندان صنعت داروسازی شناخته شده بود ، تا میلیون ها بیمار را به عنوان نامزد استفاده از استاتین جذب کند.

سطح کلسترول پایه ما معمولاً به ژنتیک مربوط می شود ، اما رژیم غذایی با قند خون پایین و بهینه سازی هورمون ها به طور کلی این تعداد را کاهش داده و تری گلیسیریدها را نیز کاهش می دهد. ورزش منظم و خوردن مقدار زیادی فیبر نیز به کاهش کلسترول کمک می کند.

یکی از بیماران من یک دانشمند داروسازی است که به تأیید یکی از داروهای استاتین توسط FDA کمک کرده است. او به من اعتراف کرد که این دارو ، مانند همه استاتین ها ، بسیار سمی بود ، اما FDA آن را دوست داشت ، زیرا کلسترول را به طور موثری کاهش می دهد. برای کسانی که از استاتین استفاده می کنند زیرا پزشک یا متخصص قلب اصرار دارند ، فقط 3 روز در هفته از آن استفاده کنید. همچنان کلسترول را زیر 200 نگه می دارد و عوارض جانبی و کشنده کمتری دارد.

اگر مایل هستید بیشتر بخوانید و عمق این موضوع را بفهمید ، یک نسخه از “بررسی مجدد آلزایمر” را خریداری کنید.

“تجمع مجدد آلزایمر” توسط یک دندانپزشک در کارولینای جنوبی نوشته شده است. داستان جالب از دیدگاه او

پدر هنری لورین بیش از 300 پوند وزن داشت. در سن 50 سالگی ضربان قلب نامنظم داشت و به متخصص قلب مراجعه کرد. متخصص قلب او را ترغیب کرد که رژیم غذایی پریتیکین را ترک کند که تمام چربی و بیشتر پروتئین را از بین می برد. پدرش همچنین دوبار دوز داروی معروف استاتین را برای کاهش کلسترول استفاده کرد. در عرض یک سال ، پدر بیش از 200 پوند وزن کم کرده بود ، اما به بیماری آلزایمر مبتلا شد. در کالبد شکافی مغز همانطور که انتظار می رفت کوچک شده بود.

پدر هنری لورین یک برادر دوقلوی داشت که وزنش نیز بیش از 300 پوند بود. او هرگز از داروی استاتین مانند برادرش استفاده نکرد و تا 80 سالگی عمر کرد. فاقد بیماری آلزایمر بنابراین … دکتر لورین به یک پژوهشگر پول داد تا تمام متون پزشکی را برای تحقیقات انجام شده روی استاتین که توسط یک شرکت دارویی تأمین یا حمایت نشده بود ، جمع آوری کند. آنچه او پیدا کرد حیرت انگیز بود!

سوء تغذیه ، حتی خفیف ، همراه با استاتین ها به شدت در شروع بیماری آلزایمر دخیل هستند. همانطور که همه می دانیم ، افراد مسن برخی از جوانه های چشایی خود را از دست می دهند ، اغلب به تنهایی غذا می خورند و اغلب به دلیل بد دندان مصنوعی دچار سوء تغذیه هستند. سپس پزشک خوب آنها داروی کاهش کلسترول را تجویز می کند. طوفان مناسب برای توسعه زوال عقل و زوال عصبی.

استاتین ها بقا را طولانی نمی کنند و اغلب کیفیت زندگی را مختل می کنند. آنها داروهای طراح هستند و برای مصرف انسان مناسب نیستند. اگر پزشکان برای آموزش بیماران خود در رژیم مدیترانه ای تلاش کنند و برای افزایش فعالیت بدنی به آنها آموزش دهند ، تری گلیسیرید و کلسترول آنها به طور طبیعی کاهش می یابد. بدون دارو.

You may also like...