برای تست درد و استرس در قفسه سینه از یک قلب شناس 24 7 7 استفاده کنید

دلایل مختلفی وجود دارد که مردم از درد قفسه سینه رنج می برند. این می تواند یک سوختگی ساده قلبی ، اسیدیته یا مورد عصب های خرد شده باشد. درد مداوم نشانه یک بیماری جدی است که می تواند به قلب آسیب برساند. این اتفاق می افتد زمانی که رگ های خونی قلب مسدود شده باشد. قبل از اینکه شروع شود و به یک مسئله بزرگتر از جمله حمله قلبی تبدیل شود ، باید به نزدیکترین متخصص قلب نشان داده شود.

درمان درد قفسه سینه در گرجستان از طریق خدمات پزشکی اختصاصی ارائه شده توسط یک واحد مراقبت از قلب و عروق کامل امکان پذیر است. بیشتر گرجی های میانه قادر به دریافت آخرین امکانات هستند. آنها می توانند به هر یک از پنج مکان مناسب نزدیک به خانه خود بروند. بنابراین در صورت نیاز به معاینه ، بیمار می تواند به راحتی خود را برساند و قدم در اتاق متخصص قلب بگذارد. Cordele ، Hawkinsville ، Byron ، Macon و Milledge از بهترین واحدهای قلبی برخوردارند. غالباً نزدیکترین واحد برای رسیدن به موقع بسیار مهم است. با استفاده از متخصص قلب در جورجیا 24 7 7 ، هر فوریتی را می توان بلافاصله کنترل کرد.

وقتی بیمار از درد قفسه سینه شکایت کند ، متخصص قلب و عروق در جورجیا ابتدا طول عمر بیماران نارسایی قلبی  دلایل آن را تشخیص می دهد. پس از اطلاع از سبک زندگی و عادات غذایی ، احتمالاً آزمایشاتی را پیشنهاد می کند. اینها شامل تشخیص خون فعلی ، ecg ، استرس و اشعه ایکس است. تست استرس در جورجیا تنها پس از ارزیابی درد قفسه سینه انجام می شود. این درد می تواند در نتیجه ریفلاکس اسید ، مشکلات کیسه صفرا ، درد استخوان یا عضله ، التهاب گونی در اطراف قلب (پریکاردیت) ، لخته شدن خون در ریه (آمبولی ریوی) و تشریح یا زخم های نفوذی آئورت باشد. همراه با ناراحتی قفسه سینه. پس از خرید کلیه آزمایشات ، می توان تشخیص بالینی صحیح داد. یک متخصص قلب و عروق با تجربه در جورجیا می تواند مورد را مطالعه کند و همچنین از اقدامات لازم پس از تشخیص ، تصویر مناسبی تهیه کند.

زمانی که درد قفسه سینه فرد را به دکتر می رساند ، س manyالات زیادی مطرح می شود. یک بیمار احتمالاً خواهد پرسید که آزمایش استرس شامل چه مواردی می شود؟ این تنها مهمترین آزمایش است که به متخصص قلب کمک می کند تا روند درمان را تعیین کند. پنج نوع آزمایش استرس وجود دارد: تردمیل ، ورزش هسته ای ، هسته شیمیایی ، اکو ورزش ، اکو استرس شیمیایی. در صورت نیاز به اشعه ایکس ، کاتتریزاسیون قلب انجام می شود. آنژیوگرافی نیز انجام می شود تا مشخص شود درد قفسه سینه مربوط به قلب است یا خیر.

Leave a Comment